اخبار سایت

تربیت سگ‏هایی برای حمله به زمزمه‏کنندگان «الله‏اکبر»

یک نماینده عرب کنیست رژیم صهیونیستی از آموزش ارتش این رژیم به سگ‏های خود برای حمله به زمزمه‏کنندگان “الله اکبر” پرده برداشت.

یک نماینده عرب کنیست رژیم صهیونیستی از آموزش ارتش این رژیم به سگ‏های خود برای حمله به زمزمه‏کنندگان “الله اکبر” پرده برداشت.
به گزارش خبرگزاری اهل‏بیت ـ ابنا ـ «احمد الطیبی» نماینده عرب، در سخنانی در پارلمان رژیم صهیونیستی (کنیست) فاش کرد ارتش اسرائیل مراسمی برای واحد آموزش و تربیت سگ‏ها برگزار کرد و نشان داد که این سگ‏ها برای حمله به اعرابی که «الله اکبر» می‏گویند تربیت شده‏اند!
وی خطاب به «ایهود بارک» وزیر جنگ این رژیم گفت: «چگونه به سگ‏های خود آموزش می‏دهید تا مسلمانان را بشناسند؟ دقیقا “الله اکبر” را چه معنی می‏کنید؟ چه چیزی را به سگ‏های خود آموزش می‏دهید تا در رویارویی با مسلمانان انجام دهند؟».
وی سپس نمایندگان کنیست را مورد خطاب قرار داده و به آن‏ها گفت: «به کجا رسیدید؟ به کدامین پرتگاه سقوط کرده‏اید؟».
پس از فاش شدن این امر و در حالی که علامت خجالت در صورت بعضی از نمایندگان ظاهر شده بود، الطیبی ادامه داد: «می‏بینم که بعضی از خجالت عرق خود را پاک می‏کنند؛ ولی همه شما باید عرق خجالت خود را از اعمال ارتش خود پاک کنید».
طیبی در پایان گفت: «آیا از کلمه “الله اکبر” می‏ترسید؟ در مقابل همه شما می‏گویم: “الله‏اکبر”!! آیا در بین شما سگی هست تا به من حمله‏ور شود؟».
گفتنی است برخی از اعضای خانواده‏های نظامیان اسرائیلی عضو این واحد که در این مراسم شرکت داشتند گفتند شاهد نمایش وحشتناک سگ‏هایی بودند که برای حمله به اعرابی که «الله اکبر» می‏گویند تربیت شده‏اند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.